HLEDÁME PARŤÁKA PRO POLSKÉ ZÁKAZNÍKYChceš vědět něco víc?

Kdo je náš tým?

Všichni pracujeme pod firmou TERMS a.s., která své aktivity zaměřila mimo jiné na nové technologie a obnovitelné zdroje. Rozvíjíme a instalujeme fotovoltaické elektrárny, bateriové úložiště a nabíjecí stanice pro elektromobily. Právě proto jsme v roce 2015 kývli na spolupráci s německým výrobcem střídačů SMA, abychom mu zajistili primárně záruční servis a posléze i opravy pro několik zemí. Patříme do holdingu BUDEX, kde najdeš projekty jako je Zoocontrol, Gomobil, či platební bránu GoPay. Tento rok oslavíme už 30té narozeniny a ty to můžeš oslavit s námi.

Pro koho děláme?

Od roku 2015 pracujeme pro společnost SMA AG. Jde o průkopnickou Německou firmu na poli fotovoltaických střídačů, která už slavila své 40tiny. Známá je všude ve světě a zakládá si hlavně na kvalitě. Postupně jsme díky naší píli rozšířili naše aktivity mimo Českou republiku a Slovensko také do Maďarska a Polska.


Koho hledáme?

Potřebujeme někoho, koho baví komunikace, ale také důslednost a systematičnost. Německé procesy vyžadují špetku trpělivosti a trochu jogínské práci s myslí 😉

Základní požadavky jsou:

  • Znalost polského jazyka na komunikativní úrovni (slovem a písmem).
  • Znalost českého a anglického jazyka (stačí základ).

Co bys měl umět?

  • Práce s Word, Excel a základními „office” nástroji.
  • Zkušenost v daném technickém oboru výhodou.

Co bys měl umět jako bonus?

  • Znalosti z oboru elektro (silnoproud / slaboproud).
  • Základní analytické schopnosti (tzv. troubleshooting).

Co získáš?

Možnost práce na plný nebo částečný úvazek. Slušná mzda odpovídající tvým zkušenostem. Zaměstnanecký poměr se všemi standardními benefity (příspěvek na obědy, jazykové kurzy a penzijní připojištění, telefon případně služební automobil) nebo práce na IČ. Svůj volný čas a dovolenou si organizuješ s ostatními podle potřeby. Možnost zapojení do vývojových a rozvojových projektů v rámci holdingu (těžba kryptoměn, robotizace, automatizace a jiné).

Co by to vlastně obnášelo?

Budeš pracovat v základní agendě servisu pro polský trh. Se svým parťákem Piotrem budeš kontrolovat servisní požadavky (email, telefon), vyhodnocovat, zpracovávat je, doplňovat a předávat na kolegy v Německu. Základní pracovní doba servisní podpory je 8-16, ale tvoje pracovní doba bude záviset na pracovním úvazku a dohodě s tvými kolegy. Důležité je sledování zpětné vazby jak u zákazníka, tak u kolegů z SMA. Sledujeme hlavně včasnou reakci a dobrou komunikaci mezi zákazníkem a servisním oddělením SMA. S kolegyní Janou budeš plánovat logistiku a materiál a pomáhat s kontrolou na administrativní úrovni.

Kde bys mohl pracovat?

Pracovat můžeš doma, ale budeme rádi, když bys mezi nás mohl zajet na 1-3 pracovní dny v týdnu.

Tady se můžeš podívat co se pro náš holding už pomalu začíná stavět 😉
https://www.e15.cz/magazin/levnejsi-rychlejsi-ekologictejsi-nejvyssi-tuzemska-drevostavba-bude-stat-u-ceskych-budejovic-1370711

Kontaktuj nás!

Svůj stručný životopis pošli na e-mail: sma@terms.eu a my se ti velmi brzy ozveme zpět.

Těšíme se na Tebe 😊